fbpx
mecalac logo

Pöördlaadurid

Mecalac Swing laadurid – suure tõhususe ja kiirusega – tagavad parima jõudluse kõigil ehitusplatsidel. Samaaegne sõit, manööverdamine ja 180° pööramine on selle tootlikkuse võti.

Selle võime samaaegselt sõita, manööverdada ja pöörata on suure tootlikkuse võtmeks. Lülituge ruumihalduse, mobiilsuse ja stabiilsuse poole.

Loe lisaks: Mecalac.com

Kompakt laadur-ekskavaatorid

MCR-seeria: kompaktekskavaatorid ja kiire laadur-ekskavaator.

Kui töötate tihedal ja ülekoormatud töökohal, on see kitsas. Mitte ainult taga, vaid ka ümberringi. See kehtib ka meie ekskavaatorite kohta; need on kompaktsed nii taga, aga ka ja eelkõige ees. Ainult tõelise 360° kompaktsusega saate kasutada kompaktse masina kõiki eeliseid, milleks on manööverdusvõime ja ka stabiilsus. Kui saate poomi täielikult tahapoole tõmmata, ei ole ees raskust, mis kaotaks tasakaalu.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ekskavaator-laadurid

Mecalac ekskavaator-laadurid on toodetud Inglismaal, Coventry tehases.

Valikus on erinevad  rataste suurused ja mootori võimsused. Avar suur kabiin ning tundlik hüdraulika on pälvinud masinajuhtide tunnustavaid sõnu. Ekskavaatori noolel ja esimasti küljes on võimalik kasutada erinevaid tööriistu.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väiksed laadurid

4 Mecalaci laadurisarja 0,5 kuni 3 m³ pakuvad väga laia valikut võimalusi erinevate ehitusplatside jaoks. Liigendiga AX-laadurid, kopa mahuga 0,7–1,6 m³ ja laiusega 1,60–1,85 m, sobivad ideaalselt isegi ekstreemsetel tööobjektidel. AF-laadurid, kopa maht 1,05 kuni 1,7 m³, mis on varustatud kahe tõstesilindriga Monoboomiga, suurendavad tootlikkust. 180° pöörleva varustuse ja jäiga 4-rattaveoga šassiiga AS-laadureid iseloomustab täiuslik stabiilsus. Nad on selles kategoorias ainsad, kelle kallutuskoormus ei vähene seadmete pööramise ajal. Jäigal šassiil põhinevad AT-laadurid, mis on varustatud P-teleskoop-kinemaatilise noolega, tagavad täiusliku paralleelse tõstmise. 3 režiimi hüdrostaatilises suunas: 4-rattaline juhtimine, tagatelg ja krabijuhtimine, võimaldavad tõhusalt areneda igal maastikul. AS900tele on ainus neljarattaveoline teleskooplaadur maailmas. Selle tööulatus kuni 3,50 m, kandevõime 2135 kg kahvlitel ja lai kasutusala muudavad selle masinaks, mida saab kasutada aastaringselt nõudlike tööde tegemiseks ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ratasekskavaator-laadurid

LIIGENDŠASSI, LAADERI AJOR – INNOVAATSIOON
See on MECALACI olulione osa DNAst.

Ratasekskavaatorlaadur: kompaktne ja mitmekülgne! Avastage meie uuenduslikud ja vastupidavad hüdraulilised ekskavaatorid!

Üks valija – ainulaadne Mecalaci funktsioon – võimaldab 12MTX-l konfiguratsiooni koheselt muuta.

Ilmselgelt lihtsa liigutusega seab juht juhtnupu ekskavaatori või laaduri või paneb parkimis- või sõidurežiimile.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väikekallurid

Tugevad, töökindlad ja paljudel linnatöödel asendamatud Mecalaci kallurid on välja töötatud mitme aastakümne pikkuse kogemusega kommunaaltööde masinate projekteerimisel ja valmistamisel. Varustatud uusima mootoritehnoloogiaga, pakub iga mudel erakordset jõudlust suurepärase tootlikkuse tagamiseks, et tagada töökoha kasumlikkus ning operaatori mugavus ja ohutus. Moodsa tehnoloogia, tugeva šassii ja intuitiivsete juhtimisseadmete abil on lihtne mõista, miks iga mudel on materjalide transportimisel ja mahalaadimisel igat tüüpi tööobjektidel ilmselge valik.

Esimesena turul, kes varustas oma kallurid uusimate ohutustehnoloogiatega, sealhulgas Start&Stop-juhtimine, takistuste tuvastamine ja MyMecalac Connected Services telemaatikalahendus, tõestab Mecalac iga päev oma võimet pakkuda märkimisväärselt tõhusaid lahendusi.

Kandevõimega 1 kuni 9 tonni on Mecalaci kallurite valik olenevalt mudelist saadaval esiotsa, pööratava otsaga ja tõstetava kalluriga, muutes need ideaalseks valikuks paljudeks rakendusteks linnapiirkondades ja üldiselt kõikjal, kus ruumi on vähe.

Loe lisaks: Mecalac.com

Elektriline ratasekskavaator-laadurid

INNOVAATSIOON tänapäeval
12MTX elektriline versioon sobib suurepäraselt Mecalaci filosoofiaga liikuda linnaehitusplatsidele, mis on üha kompaktsemad, tõhusamad ja keskkonnasõbralikumad. Diiselmootori 12MTX arhitektuur muudab selle elektriversiooni loomulikuks eelkäijaks, nii et mootori asukohas on nüüd liitiumnikkel-mangaan-koobalt (NMC) akutehnoloogia, mis sobib ideaalselt pardalahenduste jaoks.
See tehnoloogia ühendab endas tavapärastest akudest palju paremad kaalu/võimsuse/kvaliteedi suhted optimeeritud tööea ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Ratasekskavaatorid

Ratta- ja roomikekskavaatorite eeliste ühendamine tõi kaasa suurepärase Mecalaci lahenduse, mis ühendab mobiilsuse, mitmekülgsuse, mulje, ligipääsetavuse, sõidumugavuse, tõstejõu ja kasum.

See on MWR seeria. Neid masinad on varustatud mitme tehniliste omadustega optimaalseks haldamiseks iga tüüpi maastikel.

Loe lisaks: Mecalac.com