Võimsus, väledus ja uuenduslikkus on Liebherri roomiklaadurite tunnusjooned. Olenemata sellest, kas tegemist on materjali teisaldamise, lükkamise või tasandamisega, pakuvad Liebherri roomiklaadurid võimsaid masinaid igaks rakenduseks.

Liebherri roomiklaadurid on loodud algusest peale ökonoomsust silmas pidades. Ülitõhus ajamikontseptsioon, intelligentne tööhüdraulika, pika kasutuseaga komponendid ja madal hooldusvajadus vähendavad kasutuskulusid ja suurendavad teie kasumit.

Tänapäeval vajavad ehitusplatsid maksimaalse mitmekülgsuse ja vastupidavusega masinaid. Liebherri roomiklaadurid vastavad neile nõuetele ideaalselt: tänu spetsiaalselt ehitusmasinatele mõeldud komponentidele, end tõestanud tehnoloogiale ja uuenduslikele kliendispetsiifilistele lahendustele võite oodata maksimaalset saadavust.

Liebherri roomiklaadurite tööpiirkonda iseloomustab erakordne mugavus, mida see operaatorile pakub. Oma avara ruumi, ergonoomilise paigutuse ja vaikse keskkonnaga pakub Liebherri mugavuskabiin täiuslikud tingimused väsimatuks ja kontsentreeritud tööks.