Tugevad, töökindlad ja paljudel linnatöödel asendamatud Mecalaci kallurid on välja töötatud mitme aastakümne pikkuse kogemusega kommunaaltööde masinate projekteerimisel ja valmistamisel. Varustatud uusima mootoritehnoloogiaga, pakub iga mudel erakordset jõudlust suurepärase tootlikkuse tagamiseks, et tagada töökoha kasumlikkus ning operaatori mugavus ja ohutus. Moodsa tehnoloogia, tugeva šassii ja intuitiivsete juhtimisseadmete abil on lihtne mõista, miks iga mudel on materjalide transportimisel ja mahalaadimisel igat tüüpi tööobjektidel ilmselge valik.

Esimesena turul, kes varustas oma kallurid uusimate ohutustehnoloogiatega, sealhulgas Start&Stop-juhtimine, takistuste tuvastamine ja MyMecalac Connected Services telemaatikalahendus, tõestab Mecalac iga päev oma võimet pakkuda märkimisväärselt tõhusaid lahendusi.

Kandevõimega 1 kuni 9 tonni on Mecalaci kallurite valik olenevalt mudelist saadaval esiotsa, pööratava otsaga ja tõstetava kalluriga, muutes need ideaalseks valikuks paljudeks rakendusteks linnapiirkondades ja üldiselt kõikjal, kus ruumi on vähe.