fbpx

Ettevõttest

EM-Serv AS asutati aastal 1994

Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on ehitus- ja kaevamistehnika, tõstetehnika, materjalikäitlustehnika, betoonitehnika ning nende lisatarvikute ja tagavaraosade müük, hooldus ja remont. Oleme järgmiste tootjate ametlik ainus edasimüüja Eestis: LIEBHERR (alates aastast 1998), MECALAC, EURORAM-ROCKMASTER.

LIEBHERR

Saksamaa ettevõte, mis toodab laias valikus ehitustehnikat: ratas- ja roomikekskavaatorid, buldooserid, frontaallaadurid, roomiklaadurid, tornkraanad, autokraanad, betoonitehased, betoonipumbad, -mikserid, jm.
LIEBHERR alustas oma tegevust 1949 aastal, kui ettevõtte looja, Dr Hans Liebherr, konstrueeris ühena esimestest maailmas ühemehejõul püstitatava tornkraana. Maailmas ringi käies võite märgata valdavalt LIEBHERR kirjadega tornkraanasid. LIEBHERR tootenimekirjas on lisaks eelpoolnimetatud ehitustehnikale ka betoonitehased, sadamakraanad, roomikkraanad, kaevandustes kasutatavad ekskavaatorid ja kallurid, maapinna puurimis- ja vaiarammimise masinad, naftaplatvormidel ja laevadel kasutatavad kraanad. Samuti toodab LIEBHERR metallitöötlemismasinaid. Ka on ta Saksamaa raudtee-ettevõttele, Deutsche Bahn, komponentide tarnija, lennunduses aga näiteks AIRBUS ja Embraer komponentide tarnija. Kodudesse ja toitlustusettevõtetesse pakub LIEBHERR tippkvaliteedis külmkappe.
LIEBHERR koduleht www.liebherr.com

LIEBHERR Grupi kohta videofilm http://www.liebherr.com/en-GB/691.wfw/autostart-1

MECALAC

Prantsusmaal peakorteriga asuv ettevõte, mis toodab laias valikus ehitustehnikat, s.h. ekskavaator-laadurid ja väikekallurid (tehas Inglismaal, Coventry´s), ekskavaatorid nii ratastel kui roomikutel ja nn skid-steer ekskavaatorid (tehas Prantsusmaal, Annecy-le-Vieux), rataslaadurid käänduva või fiks raamiga, teleskooppoomiga ja pöörava poomiga 90° kummalegi poole rataslaadurid (end. Ahlmann tehas Büdelsdorfis, Saksamaal).
https://www.mecalac.com/en/products.html

EURORAM-ROCKMASTER

Hollandi ettevõte, mis toodab laias valikus hüdraulilisi vasaraid, sorteerimis- ja lammutushaaratseid, metallilõike- ja betoonikääre.
www.euroram-rockmaster.com