Ettevõttest

EM-SERV AS asutati aastal 1994

Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on ehitus- ja kaevamistehnika, tõstetehnika, materjalikäitlustehnika, betoonitehnika ning nende lisatarvikute ja tagavaraosade müük, rentimine, hooldus ja remont. 29 aasta jooksul on ettevõte oluliselt kasvanud. Tänaseks omame pikaajalist kogemust klientide nõustamisel sobiva rasketehnika valikul, masinate heaperemehelikul kasutamisel ja õigel hooldamisel, mis põhjustab vähem tõrkeid tehnika kasutamisel ja toetab klientide äritegevust.

Oleme järgmiste tootjate ametlik ainuedasimüüja Eestis: LIEBHERR (alates aastast 1998), MECALAC, EURORAM-ROCKMASTER, ADLER töömasinad. EM-SERV on kliendile partner, kes pakub klientidele lahendusi, mitte üksnes masinaid ja tööriistu-seadmeid. EM-SERVi kogemus on näidanud, et olles kliendile pikaajaline partner, siis koos leitakse väljakutsetele lahendus nii parematel kui ka keerulisematel aegadel.

EM-Serv AS kannab edasi oma pikaajalise partneri LIEBHERR’i põhiväärtusi:

  • Me oleme sõltumatud, vastutustundlikud ja innovatiivsed
  • Kõrgeim kvaliteet kõiges, mida me teeme
  • Meie töötajad on meie edu aluseks
  • Me oleme usaldusväärne pikaajaline partner

LIEBHERR

Saksamaa ettevõte, mis toodab laias valikus ehitustehnikat: ratas- ja roomikekskavaatorid, buldooserid, frontaallaadurid, roomiklaadurid, tornkraanad, autokraanad, betoonitehased, betoonipumbad, -mikserid, jm. EM-Servi poolt pakutav tehnika on arendatud ja toodetud Liebherri Euroopa tehastes Saksamaal, Prantsusmaal, Šveitsis ja Austrias.

LIEBHERR alustas oma tegevust 1949 aastal, kui ettevõtte looja, Dr Hans Liebherr, konstrueeris ühena esimestest maailmas ühemehejõul püstitatava tornkraana. Maailmas ringi käies võite märgata valdavalt LIEBHERR kirjadega tornkraanasid. LIEBHERR tootenimekirjas on lisaks eelpoolnimetatud ehitustehnikale ka betoonitehased, sadamakraanad, roomikkraanad, kaevandustes kasutatavad ekskavaatorid ja kallurid, maapinna puurimis- ja vaiarammimise masinad, naftaplatvormidel ja laevadel kasutatavad kraanad. Samuti toodab LIEBHERR metallitöötlemismasinaid. Ka on ta Saksamaa raudtee-ettevõttele, Deutsche Bahn, komponentide tarnija, lennunduses aga näiteks AIRBUS ja Embraer komponentide tarnija. Kodudesse ja toitlustusettevõtetesse pakub LIEBHERR tippkvaliteedis külmkappe.
LIEBHERR koduleht www.liebherr.com

LIEBHERR grupi kohta videofilm http://www.liebherr.com/video

LIEBHERR rasketehnika kohta leiab infot siit: https://www.liebherr.com/earthmoving

EM-SERV AS LIEBHERR masinate tutvustus: https://www.emserv.ee/liebherr

MECALAC

Prantsusmaal peakorteriga asuv ettevõte, mis toodab laias valikus ehitustehnikat, s.h. ekskavaator-laadurid ja väikekallurid (tehas Inglismaal, Coventry´s), ekskavaatorid nii ratastel kui roomikutel ja nn skid-steer ekskavaatorid (tehas Prantsusmaal, Annecy-le-Vieux), rataslaadurid käänduva või fikseeritud raamiga, teleskooppoomiga ja pöörava poomiga 90° kummalegi poole rataslaadurid (end. Ahlmann tehas Büdelsdorfis, Saksamaal).
https://www.mecalac.com/products.

EM-SERV AS MECALAC masinate tutvustus: mecalac.ee

EURORAM-ROCKMASTER

Hollandi ettevõte, mis toodab laias valikus hüdraulilisi vasaraid, sorteerimis- ja lammutushaaratseid, metallilõike- ja betoonikääre ning tihendusmasinaid. GLOBRAMi pikaajaliste, üle 25 aastaste praktiliste kogemuste ja teadmiste baasil on loodud tooted, mis on tuntud oma kvaliteedi, uuenduslikkuse, kasutusohutuse, hoolduse ja teeninduse lihtsuse poolest.
www.euroram-rockmaster.com

EM-SERV AS GLOBRAM toodete tutvustus: https://www.emserv.ee/tooriistad/globram

ADLER

Saksamaa ettevõte, mis hindab kvaliteeti ja on seadnud ka endale kõrgeimad standardid. ADLERi toodeteks on platside, tänavate, kõnniteede hooldamise seadmed, kasutamiseks nii suvel kui talvel. Platsipuhastusharjad, pühkimisagregaadid, umbrohutõrjeseadmed ja kaabitsad, pinnasepuurimise seadmed, koonuslõhkujad ning lumesahad.

Kasutatakse ainult parimat materjali. Paksem metall, suuremad harjad, paremad rehvid: sujuv funktsionaalsus ja tugev stabiilsus on olulisemad kui liigselt kokku hoitud gramm materjali. Toodetel on täiuslik viimistlus ja kvaliteet, mis kestab aastaid!
https://adler-arbeitsmaschinen.de/en

EM-SERV AS ADLER toodete tutvustus: https://www.emserv.ee/tooriistad/adler

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi