Liebherr LH 35 M Timber Litronic

Liebherr LH35 on spetsiaalselt metsandustööstusele kohandatud ratasekskavaator, mis pakub paindlikkust ja töökindlust. Selle neljarattaveoga standardne roolisüsteem tagab suurepärase manööverdusvõime ja sõidustabiilsuse isegi kitsastes oludes.

Masina võimas ja keskkonnasõbralik 150 kW (204 HP) Liebherr D934 mootor on varustatud Common-Rail süsteemiga. See vastab Stage V heitgaasinõuetele, pakkudes seeläbi suuremat väändemomenti ja efektiivsust.

Masina töökaal varieerub sõltuvalt lisavarustusest.

Masin on varustatud Liebherr-i patenteeritud kabiiniga, mis pakub tipptasemel ohutust, mugavust ja nähtavust. Kabiin on varustatud turvaklaasidega ja pakkumaks lisamugavust, on seal kliimaseade, iste on varustatud õhkpatjade, reguleeritavate käetugede ja istmesoojendusega. Kabiinis on kõrge resolutsiooniga juhtpaneel ja tööseadmete parameetreid saab seadistada vastavalt vajadustele.

Täiendava ohutuse tagamiseks on kabiin varustatud ümberkukkumisekaitsega (TOPS). LH35 alusraam on varustatud kahekiiruselise jõuülekandega võimaldades liikuda kuni 20 km/h ja funktsionaalse pidurdussüsteemiga.

TootjaLiebherr
Seisukorduus
MudelLH 35 timber G6.0-D Litronic
ÜhilduvusPalgihaarats 1.9 m², 810 mm
Mootori võimsus150kW/204HP
EmissioonV
Liikumiskiiruskuni 20km/h
Palgihaarats1-1.9 m²
Noole ulatus6.5 + 4 m
Kaal28-30.2 tonni
GarantiiLIEBHERR'i standard

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi