fbpx
mecalac logo

Pöördlaadurid

Mecalac Swing laadurid – suure tõhususe ja kiirusega – tagavad parima jõudluse kõigil ehitusplatsidel. Samaaegne sõit, manööverdamine ja 180° pööramine on selle tootlikkuse võti.

Loe lisaks: Mecalac.com

Väiksed laadurid

4 Mecalaci laadurisarja 0,5 kuni 3 m³ pakuvad väga laia valikut võimalusi erinevate ehitusplatside jaoks.

Liigendiga AX-laadurid, kopa mahuga 0,7–1,6 m³ ja laiusega 1,60–1,85 m, sobivad ideaalselt isegi ekstreemsetel tööobjektidel.

AF-laadurid, kopa maht 1,05 kuni 1,7 m³, mis on varustatud kahe tõstesilindriga Monoboomiga, suurendavad tootlikkust.

180° pöörleva varustuse ja jäiga 4-rattaveoga šassiiga AS-laadureid iseloomustab täiuslik stabiilsus. Nad on selles kategoorias ainsad, kelle kallutuskoormus ei vähene seadmete pööramise ajal.

Jäigal šassiil põhinevad AT-laadurid, mis on varustatud P-teleskoop-kinemaatilise noolega, tagavad täiusliku paralleelse tõstmise. 3 režiimi hüdrostaatilises suunas: 4-rattaline juhtimine, tagatelg ja krabijuhtimine, võimaldavad tõhusalt areneda igal maastikul. AS900tele on ainus neljarattaveoline teleskooplaadur maailmas. Selle tööulatus kuni 3,50 m, kandevõime 2135 kg kahvlitel ja lai kasutusala muudavad selle masinaks, mida saab kasutada aastaringselt nõudlike tööde tegemiseks ja täieliku ohutusega.

Loe lisaks: Mecalac.com

Leiame õige masina!

Kirjelda omi vajadusi ja võimalusi